Jdi na obsah Jdi na menu
 


MO Lochotín - Roztoky u Křivoklátu 2014

Rekondiční pobyt Roztoky u Křivolátu.

 

Dne 8.9.2014 jsme odjeli v dopoledních hodinách na rekondiční pobyt do Roztok u Křivoklátu. Po ubytování jsme dostali chutný oběd a osazenstvo se po obědě šlo podívat po okolí Roztok.

V úterý mám pan předseda zamluvil plavání na dopoledne v Berounském bazénu a po plavání jsme zašli na zamluvený oběd v restauraci Selská hospoda. Po obědě následovala prohlídka města Berouna.

Ve středu jsme šli na prohlídku okolí Roztok, kolem řeky Berounky, někteří se vypravili na hrad Křivoklát. Ve čtvrtek jsme odjeli na celodenní výlet, který jsme začali v Lánech u hrobu T. G. Masaryka a v muzeu. Potom jsme odjeli do Rakovníka na objednaný oběd a odpoledne byla volná prohlídka města.

V pátek se v Roztokách konal trénink ve vodním slalomu. Někteří si udělali procházku k přívozu Otty Pavla, kde je i jeho muzeum. Večer nám pan předseda zajistil u majitele hotelu večerní grilování místo servírované večeře.

V neděli jsme měli naplánovaný dopolední výlet do Lužné u Rakovníka na prohlídku historických parních lokomotiv a dalšího příslušenství. Vystavovali se tu modely parních mašinek a některé byli i k prodeji.  Všem se výlet moc líbil. Na oběd jsme se vrátili do hotelu a po obědě se šli podívat na závody kanoí. V pondělí po snídani jsme se vrátili zpět do Plzně.

Týden rychle utekl, s pobytem i s výlety byli všichni spokojeni.  

 

 

 

Zpracovala : Beková Ludmila